אירועי בוטיק בתל אביב

בשנים האחרונות אנחנו עדים לעובדה כי אירועים שהיו נערכים עד כה בהמון עם ועם מספר גדול מאוד של משתתפים, נערך באולמי בוטיק עם מספר משתתפים מצומצם יותר כאשר האווירה במקום הופכת להיות מיוחדת במינה. מה מאפיין את אירועי הבוטיק בתל אביב?

עד לפני זמן לא רב ידענו כי חתונה זה אירוע גדול, אירוע אותו אנחנו עורכים באולם חתונות ענק ומזמינים בו את כל מי שמכיר אותנו או הכיר אותנו מאז היותנו וגם אי שם בשנות הילדות שלנו כאשר האירוע כולו הינו עוצמתי וגדול במיוחד הודות למספר המוזמנים המעצימים את המעמד. בשנים האחרונות אנחנו עדים לטרנד חדש שהתחיל בעולם האירופאי אך אט אט הוא גולש לו גם אלינו כאשר כיום רבים בוחרים לחגוג דווקא כך. מדובר באירועי בוטיק אשר עורכים באולם אירועים קטן בתל אביב.

מה זה בעצם אירוע בוטיק?

כאשר אנחנו מדברים על אירועי בוטיק בתל אביב אנחנו מדברים לאו דווקא על חתונה. זה בהחלט יכול להיות כל אירוע מכל סוג. אך בגדול מדובר באירוע אשר נערך בפורמט יותר מצומצם, עם מספר מוזמנים קטן יותר כאשר מושם דגש על האווירה המשפחתית והחמימה המאפיינת את האירוע.

האווירה הזו גורמת ותורמת לכך כי השמחה אכן תהיה אמיתית יותר. שלא כמו באירוע המוני שם קשה באמת לשמוח עם בעל האירוע. המקום הענק באירוע הסטנדרטי מאפשר לאווירה להתפזר איכשהו בחלל הענק ולמרות המוסיקה הסוערת והאווירה המבקשת בכוח להיות עליזה ושמחה, לא כל המוזמנים באמת מהווים חלק מהעניין. כאשר מדובר באירוע בוטיק, הרי שכולם חשים את האווירה של המקום וכולם גם מתחברים אליה. הם מתרגשים כולם יחד ברגעים המכוננים של האירוע וחשים בשמחה הפורצת גבולות ברגעים אשר בהם אכן זה קורה. כי באירוע בוטיק, האורחים כולם שותפים לכל הרגעים של האירוע.

פינוק לאורחים

באירועי בוטיק, נהנים האורחים מפינוקים אשר בדרך כלל הם לא יקבלו באירועים רגילים. באירוע בוטיק המלצרים מצליחים להגיע אל כל אחד ולהעניק לו את המנה הרצויה והמדויקת אותה הוא ביקש. שלא לדבר על האוכל הטעים והמיוחד אשר אותו מגישים אך ורק באירועי בוטיק.

לא רק שיקול של כסף

אז אולי זה נראה שאנחנו ממליצים להוריד את היקף האירוע על מנת לחסוך בכסף. כאן חשוב לדעת כי זה לא בהכרח מה שיקרה. כי אירוע בוטיק הוא לא יהיה כל כך זול ביחס לאירוע הרגיל. אנחנו אמנם מורידים מההיקף של האירוע אך במקום זה אנחנו משקיעם באורחים שלנו יותר.

והאמת? – זה שווה!

תוכן עניינים