ספא זה הרי הרבה יותר מנופש

תוכן עניינים

כשאנחנו חושבים לסגור יום ספא, הרי שלרוב יהיה מדובר באירוע מיוחד ושובר שגרה. רבים סוגרים ספא כדי לציין מאורעות דוגמת יום נישואין או מספר שנים בזוגיות, יום הולדת למכר או מכרה אהובים ועוד. עם זאת, ספא טומן בחובו הרבה יותר מאשר פינוק רגעי, וניתן להפיק ממנו שפע של יתרונות בריאותיים לא מבוטלים. במאמר הבא, ריכזנו עבורכם מספר סיבות שיגרמו לכם להכניס ימי ספא לשגרת החיים.

יתרונותיו הבריאותיים של עיסוי

אם נפרק זאת לגורמים, הרי שבילוי במתחם ספא מורכב מארוחת בוקר, עיסוי מפנק ובילוי בשלל מתקנים דוגמת בריכה, סאונה וג'קוזי. אם אינכם מעוניינים בכל החבילה, הרי שתוכלו לפרק את חבילת הספא ולבקש אך ורק את העיסוי שהרי זוהי גולת הכותרת האמתית. מה תרוויחו מעיסוי מפנק? הנה כמה יתרונות שכדאי לכם להכיר:

העלאת רמות האנרגיה

לאורך חיינו, גופנו מייצר וסופח רעלים שונים, מרביתם מגיעים אלינו מתוך מערכת העיכול דרך מזונות שונים ומעובדים. למרבה הצער, עד כמה שגופנו יכול להתאמץ, הרי שחלק מן הטוקסינים אינם מוצאים את דרכם החוצה, והדבר מתבטא בתשישות מוגברת ותחושת חולי.

עיסוי שנעשה בצורה נכונה ומקצועית, מעודד את זרימת הדם, "סוחט" את השרירים והרקמות מן הרעלנים שהצטברו ומסייע בסילוקם. זוהי הסיבה, מדוע מעסים מקצועיים מדריכים על שתיית מים מרובה לאחר העיסוי.אין זה מקרי שלמרות שאתם רגועים ונינוחים, אתם חשים לאחר העיסוי נמרצים ורעננים.

הפחתת מתח נפשי

עיסוי מקצועי מסייע בהפחתת מתחים נפשיים. מחקרים רבים מראים כי פעולות הלישה, ההקשה והסחיטה של השרירים, מביאה לתהליכים פיזיולוגיים המתרחשים במוח האדם ובמסגרתם מופרשים נוירוטרנסמיטרים בשם אנדורפינים. כאשר אלו משתחררים אל מערכת הדם, הם מפחיתים את רמות החרדה והמתח ומשרים שלווה ונחת. לא פעם, נהוג לכנות את האנדורפינים כ"הורמוני אושר".

הפחתת כאבים

אל תמהרו לחשוב כי אנו מתכוונים לכאבי שרירים. כולם יודעים כי עיסוי מסייע בהפחתת כאבי שרירים מתוחים ומכווצים, אך לפעולה זו ישנו יתרון נוסף והוא בשחרור נוירוטרנסמיטרים בשם סרוטונין. כמו האנדורפינים, גם לסרוטונין תפקיד מרכזי בוויסות מצבי רוח קיצוניים, אך הוא גם מסייע בשיכוך כאבים. זוהי הסיבה מדוע רבים מעידים על הפחתה בכאבי הראש לאחר העיסוי.

קצרה היריעה מלכלול את שלל היתרונות הבריאותיים במאמר קצר אחד. עם זאת, די בלעלעל בסעיפים שצוינו לעיל, כדי להבין את מידת החשיבות שבשילוב עיסוי מקצועי בשגרת החיים השוצפת והמתוחה. https://sharespa.co.il/dancarmelhaifa/

מאמר זה נכתב בשיתוף עם חברת ShareSpa:

Advertising Products
תחקיר מעמיק: מוצרי פרסום מעשירים את מותגך

מוצרי פרסום הם אחד הכלים החשובים ביותר בעולם השיווק והפרסום. הם מאפשרים לחברות להציג את מותגם לקהל הרחב, להגביר את הנוכחות שלהם בשוק, וליצור קשר חזק יותר עם לקוחותיהם. מוצרי פרסום יכולים להיות מגוונים: ממודפסים כמו חוברות, מדבקות וקטלוגים, ועד למתנות פרסום כמו כובעים, חולצות ומוצקים.

ביטוח נסיעות לחו"ל קנדה
ביטוח נסיעות לחול קנדה

פציעה או מחלה בחו"ל היא קשה פי כמה וזאת מכיוון שאנו לא דוברים את השפה בארץ הזרה ולא מכירים את המערכת הרפואית. לא רק זאת אלא שפציעה בחו"ל או מחלה מצריכים טיפול מאוד יקר וזאת מכיוון שלזרים רפואה עולה המון כסף.

חבילות סלולר
חבילות סלולר זולות לחול באמצעות esim

אם אתם טסים לחול בכדי לטייל, לצרכי עבודה, לבקר משפחה או חברים שלא ראיתם הרבה זמן או לכל צורך אחר, אתם בטח יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות הוא למצוא את הפתרון שיאפשר לכם לתקשר עם חברים ומשפחה בארץ בצורה תקינה, טובה וכמובן זולה, כיום הפתרון הטוב ביותר המוצע לכל אדם שטס לחול, על מנת לשמור על קשר עם הארץ הוא: eSIM. אם אתם שואלים את עצמכם במה מדובר ולמה כדאי לכם לבחור דווקא בו, כדאי מאוד שתמשיכו לקרוא את הדברים הבאים.

קפריסין
חקר דירות מובילות בפאפוס, קפריסין

פאפוס, הממוקמת בחוף הדרום מערבי של קפריסין, היא עיירה ציורית הידועה בחופים המדהימים, בהיסטוריה העשירה ובתרבות התוססת שלה. הוא מציע שילוב מושלם של רגיעה וחקר, מה שהופך אותו ליעד אידיאלי לחופשה יוקרתית.