ביטוח לדובאי: חבילת ביטוח שנתפרה למידות שלכם

תמיד חלמתם לטוס לאמירויות? אחרי הסכם השלום ההיסטורי בין ישראל לאיחוד האמירויות, תוכלו להפוך את החלום שלכם למציאות. אך כמובן שלפני שאתם עולים על המטוס, אתם צריכים להיות בטוחים כי יש לכם ביטוח לדובאי. ללא ביטוח ההמלצה הגורפת היא לא לטוס לאף מקום בעולם, לא משנה אם מדובר על דובאי  – או על כל מדינה אחרת באירופה, במזרח או באמריקה.

 

ביטוח נסיעות – בשביל השקט הנפשי שלכם

זה נכון שברוב המקרים אף אחד לא באמת מפעיל את הביטוח ולא באמת משתמש בו, אך אתם לא יכולים לדעת מה צופן העתיד. יכול להיות שדווקא בנסיעה שלכם לדובאי אתם תצטרכו להשתמש בביטוח, ואם לא יהיה לכם ביטוח בתוקף – אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו תצטרכו להכניס את היד עמוק אל תוך הכיס.

 

ביטוח לדובאי – לא חייב לעלות לכם ביוקר

כאשר מסתכלים על פספורטקארד מחיר, מגלים כי ישנה גמישות מסוימת במחיר הביטח – והוא באמת לא חייב לעלות לכם ביוקר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתאים את סוג הביטוח אליכם, ובתוך זמן קצר תוכלו לראות את המחירים צונחים. כך שאם אתם חוששים לעשות ביטוח בגלל העלות, השאירו את החששות שלכם מאחור.

 

ביטוח נסיעות – הוא תמיד יהיה משתלם!

זה נכון שזה אף פעם לא כיף לשלם מאות שקלים על ביטוח לדובאי או לכל יעד אחר בעולם, אך בפועל ההוצאה הזאת היא הוצאה שתהיה משתלמת לכם. מדוע? מכיוון שאם חלילה תצטרכו לקבל שירות רפואי כזה או אחר, ההוצאות הכספיות יהיו גבוהות פי כמה. בחלק מהמדינות בעולם ההוצאות הכספיות על שירות רפואי יכולות להגיע לאלפי שקלים לכל סוג של טיפול.

תוכן עניינים