כיצד ניתן להוזיל את עלויות הביטוח לחו"ל?

תוכן עניינים

נסיעת עסקים, טיול ארוך עם החברים אחרי הצבא או סוף שבוע רומנטי בפריז – אם רוצים להבטיח את שלומנו מבחינה רפואית אך גם מבחינות רבות אחרות בנסיעה לחו"ל, יש צורך בביטוח נסיעות. צרה תמיד יכולה להתרחש, בטח בימנו כשיש מגפות שמשתוללות בעולם, שינויים רבים בתנועת המטוסים ואיומים מכל פינה. איך בוחרים ביטוח נסיעות ולמה חובה לבצע השוואת מחירים לפני שבוחרים את הביטוח? הכנו עבורך מדריך שממש שווה לקרוא.

 

מי מספק כיום ביטוח נסיעות לחו"ל?

כיום ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ממגוון רחב של חברות, החל מחברות שמספקות שירות בכרטיס בהחזר מידי בעת טיפול רפואי בחו"ל וכיסויים רבים הכוללים ביטול טיסה בגלל בידוד, ועד קופות החולים שמספקות ביטוחים רפואיים זולים וכוללות בתוכן גם איבוד כבודה. יש סוגים שונים של ביטוחים שיכולים להתאים לנסיעות שונות לחו"ל, לדוגמה, ביטוח תרמילאים שונה מאוד מביטוח של נסיעה רומנטית לסוף שבוע, כך גם נסיעות עסקים ונסיעות עם המשפחה ועם ילדים קטנים.

 

על מה אנחנו צריכים להסתכל בפוליסת הביטוח?

כאשר בוחרים ביטוח נסיעות לחול בזול כדאי תמיד להסתכל על האותיות הקטנות. זול לאו דווקא אומר פחות שירותים, אך לעיתים דווקא האותיות הקטנות פתאום יבהירו לנו שגובה ההשתתפות גבוה במיוחד, או שאין כיסוי שממש חשוב לנו שיהיה בפוליסה. כדאי לזכור שהתפקיד של הפוליסה הוא לספק כיסוי, לכל מצב שאנחנו יכולים להיקלע אליו בנסיעה. כך למשל אם אנחנו יוצאים לטיול סקי או צלילה, אנחנו צריכים ביטוח שמכסה עבור סכנות שקשורות לתחומים אלו באופן ספציפי.

 

אז כיצד יודעים איזו פוליסה היא הכי משתלמת?

כאשר מחפשים אחר ביטוח נסיעות לחו"ל השוואת מחירים היא הכרחית, אך יש לבצע אותה בצורה נבונה תוך בחינת כל הפרמטרים בביטוח. יש לבחון את גובה ההשתתפות העצמי במקרים שונים של פציעה, אשפוז, מקרים של חילוץ והצלה, חלילה הטסת גופה ארצה, השתתפות או תשלום מידי במקרה של פציעה גיבוס, טביעה וכדומה. כמו כן, יש כיום לכל הפוליסות תוספות שונות שאנו מצפים לקבל בתשלום מועט, לדוגמה, פיצוי עבור איבוד כבודה, החזר כספי במקרה של ביטול בשל הידבקות במחלת הקורונה ועוד.

 

כיצד מבצעים את השוואת המחירים?

רוב האנשים חושבים שהשוואת מחירים היא מה שהייתה בעבר, טלפונים, טבלאות, דפים על גבי דפים של חשבונות וחישובים אך לא – זו ממש לא התמונה כיום. כלים טכנולוגיים מתקדמים מאפשרים לנו לבצע השוואת מחירים כמעט בכל תחום בקלות, מהירות ובלי שום מאמץ. אנחנו מגדירים מה אנחנו צריכים, והמערכת יודעת כבר לחפש עבורנו את הפוליסות המתאימות, אפילו עם דירוג מהמחיר הנמוך לגבוה.

 

איך עושים את זה בצורה המדויקת ביותר?

קודם כל מגדירים במערכת השוואת המחירים את תאריכי הנסיעה לחו"ל, את יעד הטיול וכמובן את סוג הטיול. לדוגמה, טיול של סוף שבוע לאנגליה, או טיול של שלושה חודשים בדרום אמריקה וכן הלאה. לאחר מכן המערכת מוצאת את הפוליסות המשתלמות ביותר ואף מספקת את הקישורים המתאימים לחברות הביטוח בהן ניתן לרכוש את הפוליסה. התהליך כולו לא צריך להיות ארוך יותר מכמה דקות בודדות, כמו כן, סוכני הנסיעות גם כן יכולים לבצע את ההשוואה על פי סוג הטיול ותנאיו.

לסיכום, לא קונים ביטוח נסיעות לחו"ל מבלי לערוך השוואת מחירים לפני כן לסוגי הביטוחים ומוודאים שכל הפרמטרים החשובים בטיול הספציפי כלולים בפוליסה. קוראים את האותיות הקטנות ובוחרים מתוך החברות את הפוליסה שמספקת את הכיסוי הרחב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

Advertising Products
תחקיר מעמיק: מוצרי פרסום מעשירים את מותגך

מוצרי פרסום הם אחד הכלים החשובים ביותר בעולם השיווק והפרסום. הם מאפשרים לחברות להציג את מותגם לקהל הרחב, להגביר את הנוכחות שלהם בשוק, וליצור קשר חזק יותר עם לקוחותיהם. מוצרי פרסום יכולים להיות מגוונים: ממודפסים כמו חוברות, מדבקות וקטלוגים, ועד למתנות פרסום כמו כובעים, חולצות ומוצקים.

ביטוח נסיעות לחו"ל קנדה
ביטוח נסיעות לחול קנדה

פציעה או מחלה בחו"ל היא קשה פי כמה וזאת מכיוון שאנו לא דוברים את השפה בארץ הזרה ולא מכירים את המערכת הרפואית. לא רק זאת אלא שפציעה בחו"ל או מחלה מצריכים טיפול מאוד יקר וזאת מכיוון שלזרים רפואה עולה המון כסף.

חבילות סלולר
חבילות סלולר זולות לחול באמצעות esim

אם אתם טסים לחול בכדי לטייל, לצרכי עבודה, לבקר משפחה או חברים שלא ראיתם הרבה זמן או לכל צורך אחר, אתם בטח יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות הוא למצוא את הפתרון שיאפשר לכם לתקשר עם חברים ומשפחה בארץ בצורה תקינה, טובה וכמובן זולה, כיום הפתרון הטוב ביותר המוצע לכל אדם שטס לחול, על מנת לשמור על קשר עם הארץ הוא: eSIM. אם אתם שואלים את עצמכם במה מדובר ולמה כדאי לכם לבחור דווקא בו, כדאי מאוד שתמשיכו לקרוא את הדברים הבאים.

קפריסין
חקר דירות מובילות בפאפוס, קפריסין

פאפוס, הממוקמת בחוף הדרום מערבי של קפריסין, היא עיירה ציורית הידועה בחופים המדהימים, בהיסטוריה העשירה ובתרבות התוססת שלה. הוא מציע שילוב מושלם של רגיעה וחקר, מה שהופך אותו ליעד אידיאלי לחופשה יוקרתית.