הוצאת ויזה לארצות הברית: למי מותר?

תוכן עניינים

בשנים האחרונות, ארצות הברית מנפיקה יותר ויזות לאנשים מכל רחבי העולם והרבה אנשים מחפשים פתרונות איך אפשר לבצע הוצאת ויזה לארצות הברית. מספר הויזות שהונפקו ב-2017 עמד על 3.3 מיליון, שזה שיא במדינה ועלייה של 13% מ-2016.

מה זה בעצם ויזה?

ויזה היא מסמך שמונפק על ידי מדינה על מנת לאפשר לנשא להיכנס למדינה, לשהות במדינה ולטייל במדינה. ויזה מאפשרת לאדם שאינו אזרח ארצות הברית להיכנס ולצאת לאמריקה. כדי להגיש בקשה לויזה , על המבקש להגיש את בקשתו ולשלם אגרת בקשה. המבקש עשוי גם להידרש להראות תיעוד המוכיח שהם זכאים לכניסה לאמריקה. לאחר אישור, הויזה תקפה עד עשר שנים או שנתיים תלוי באיזה סוג הויזה מדובר. תוכנית ויתור על ויזה לארצות הברית היא תוכנית המאפשרת למועמדים מסוימים מוסמכים לוותר על הדרישה לראיון אישי בשגרירות ארה"ב או קונסוליה בחו"ל, ובמקום זאת להתראיין על ידי קצין קונסולרי באמצעות ועידת וידאו. כדי להיות זכאי לתכנית, על המועמד להיות:

ויזה היא מסמך המאפשר למחזיק בה לנסוע למדינה, להיכנס אליה ולהתגורר בה לפרק זמן מוגבל. למחלקת המדינה של ארצות הברית יש סמכות להנפיק אשרות. ניתן להשלים את תהליך הבקשה לויזה בכל שגרירות או קונסוליה אמריקאית ברחבי העולם. התהליך כולל ראיון ואיסוף טביעות אצבע מהמבקש וכן מילוי טפסים עם מידע אישי ותשלום מקוון בסך $160 עמלה. על מנת להגיש בקשה לויזה, עליך להיות בעל דרכון תקף שנותרו לפחות שישה חודשים לפני תום תוקפו, שתי תמונות עדכניות בגודל דרכון, הוכחה לתמיכה כספית כגון דפי בנק או הוכחת עבודה בארה"ב, וראיות לכך אתה תחזור הביתה לאחר הטיול שלך (למשל, כרטיס טיסה הלוך ושוב).

הוצאת ויזה לארצות הברית

לארצות הברית יש מדיניות ויזה שנקבעה על ידי הקונגרס האמריקאי. חוק ההגירה והלאום משנת 1952, סעיף 101(א)(15) וסעיף 214(ב) הם שני הסעיפים המסדירים את ההגירה לארה"ב. חוק ההגירה בארה"ב הוא מורכב, אך ניתן לחלק אותו לשלוש קטגוריות רחבות: הגירה מבוססת משפחה, הגירה מבוססת תעסוקה וסוגים אחרים של אשרות, כגון ויזות סטודנט או ויזות עובד זמני. אשרת ארצות הברית היא אישור המאפשר לאנשים ממדינות אחרות להיכנס ולשהות בארה"ב לפרק זמן מסוים. ישנם סוגים רבים של ויזות, אך הנפוצות שבהן הן ויזות תייר, סטודנטים ועבודה. תהליך הגשת בקשה לויזה לארה"ב יכול להימשך בין 10 ימים לחודשיים. הזמן שייקח תלוי באיזה סוג ויזה אתה מגיש בקשה ומאיפה אתה מגיש בקשה. השגרירות או הקונסוליה של ארה"ב יגידו לך כמה זמן ייקח כשהם יבדקו את הבקשה שלך. אזרח אמריקאי יכול לתת חסות לאדם שרוצה לבקר בארצות הברית על ידי הגשת טופס I-130, עצומה עבור קרוב משפחה של חייזרים עם USCIS (שירותי אזרחות והגירה של ארצות הברית).

ויזה היא מסמך שמאשר לזר לנסוע למדינה, להיכנס אליה או להתגורר בה. אשרה יכולה להיות מונפקת על ידי המדינה עצמה או על ידי מדינה אחרת. ארצות הברית מנפיקה ויזות לאנשים שרוצים להיכנס לארה"ב. הויזות מסווגות כוויזות מהגר ואשרות שאינן מהגרים. אשרות מהגרים מיועדות לאנשים שרוצים לחיות דרך קבע בארה"ב. אשרות ללא מהגרים מיועדות לאנשים שרוצים לבקר ארה"ב באופן זמני ואז לחזור הביתה לאחר מכן.

חופשה
צימרים רומנטיים: חופשה זוגית באווירה קסומה

דמיינו שאתם בורחים למקום שבו הזמן מאט, וכל רגע מרגיש כאילו הוא ספוג ברומנטיקה. דמיינו את עצמכם ואת בן/בת הזוג שלכם שוכנים בגבולות הנעימים של צימר (B&B) מקסים, מוקפים בפיתוי של חומות היסטוריות, גנים שובבים, ופצפוצים מנחמים של אח. זו לא סתם חופשה; זהו מסע לעולם שבו ארוחת הבוקר היא תוצרת בית, הגנים פורחים באהבה, וכל פינה מסתירה סיפור. עבור זוגות המחפשים חופשה קסומה, הסביבה האינטימית של צימר מציעה שילוב ייחודי של רומנטיקה, רוגע ומגע אישי שמלונות גדולים יותר לא יכולים להתאים. מהרגע שאתם נכנסים בדלת, אתם לא רק אורחים; אתה חלק מסיפור עמוק וקסום יותר.

Advertising Products
תחקיר מעמיק: מוצרי פרסום מעשירים את מותגך

מוצרי פרסום הם אחד הכלים החשובים ביותר בעולם השיווק והפרסום. הם מאפשרים לחברות להציג את מותגם לקהל הרחב, להגביר את הנוכחות שלהם בשוק, וליצור קשר חזק יותר עם לקוחותיהם. מוצרי פרסום יכולים להיות מגוונים: ממודפסים כמו חוברות, מדבקות וקטלוגים, ועד למתנות פרסום כמו כובעים, חולצות ומוצקים.

ביטוח נסיעות לחו"ל קנדה
ביטוח נסיעות לחול קנדה

פציעה או מחלה בחו"ל היא קשה פי כמה וזאת מכיוון שאנו לא דוברים את השפה בארץ הזרה ולא מכירים את המערכת הרפואית. לא רק זאת אלא שפציעה בחו"ל או מחלה מצריכים טיפול מאוד יקר וזאת מכיוון שלזרים רפואה עולה המון כסף.

חבילות סלולר
חבילות סלולר זולות לחול באמצעות esim

אם אתם טסים לחול בכדי לטייל, לצרכי עבודה, לבקר משפחה או חברים שלא ראיתם הרבה זמן או לכל צורך אחר, אתם בטח יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות הוא למצוא את הפתרון שיאפשר לכם לתקשר עם חברים ומשפחה בארץ בצורה תקינה, טובה וכמובן זולה, כיום הפתרון הטוב ביותר המוצע לכל אדם שטס לחול, על מנת לשמור על קשר עם הארץ הוא: eSIM. אם אתם שואלים את עצמכם במה מדובר ולמה כדאי לכם לבחור דווקא בו, כדאי מאוד שתמשיכו לקרוא את הדברים הבאים.