טיול מאורגן להודו – למה הוא פופולארי ואיך בוחרים טיול מאורגן?

תוכן עניינים

אין ספק שאחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב ישראל לטיול היא הודו. עד שנות התשעים, מעטים הישראלים שנסעו לשם. בשנים ההם חלה עלייה משמעותית במספר התיירים הישראלים שבחרו להגיע לשם, לרוב לתקופות ממושכות. בתחילה היו אלו צעירים אחרי צבא, אך כיום מדובר ביעד פופולארי הן בקרב משפחות והן בקרב זוגות מבוגרים.

טיול מאורגן להודו היא אחת האופציות הפופולאריות בקרב רבים, בפרט בקרב מבוגרים. זו אופציה פופולארית מסיבות שונות שאנחנו נציג בהמשך המאמר, ולראיה אנחנו יכולים למצוא שורה של חברות המארגנות טיולים כאלה מדי שנה ולעיתים כמה פעמים בשנה. לא פעם אנחנו יכולים לראות שישנם טיולים מאורגנים להודו אל אזורים שונים, ספציפיים, לצד טיולים שמכילים את כל היעדים התיירותיים בהודו.

טיול מאורגן להודו כולל קבוצה מסוימת של אנשים שהחברה מחליטה שמשתלם לה להוציא. חברי הקבוצה נפגשים בשדה התעופה בישראל וטסים ביחד להודו, ומשם מתחילים לטייל על פי מסלול שנקבע מראש ומוצג למטיילים לפני הטיול. הם לנים בבתי מלון בהם הוזמנו להם חדרים, מבקרים באתרים שנרכשו עבורם כרטיסים, ובחלק מהמקרים, החברה גם דואגת לארגן להם אירועי תרבות, ארוחות מיוחדות ועוד. במשך כל הטיול הקבוצה נעזרת באמצעי תחבורה שהחברה שכרה עבורם, במדריך ישראלי שיוצא איתם מהארץ ובמדריך הודי שעובד עם החברה.

 

למה טיולים מאורגנים להודו כל כך פופולאריים?

טיול מאורגן להודו נחשב פופולארי מכמה סיבות. ראשית, עבור לא מעט אנשים זו הדרך הפשוטה והנוחה ביותר לטייל בכלל ובפרט בהודו. ישנם אנשים שלא מסתדרים לבד ולכן, הם יעדיפו לטייל בקבוצה, באופן מסודר. הם יעדיפו לטייל כשיש מי שדואג להם לכל דבר, והם לא צריכים להתעסק בשום דבר שקשור לטיול. בפרט במדינה כמו הודו, שהיא לא מדינה פשוטה וקלה בהכרח.

שנית, כשמארגנים טיול להודו, צריך לדעת לאן להגיע ועל מה לוותר. מדובר במדינה ענקית, נסיעות ממקום למקום נמשכות שעות. לכן צריך לדעת כיצד לבנות מסלול בצורה מסודרת. לא כל אחד מסוגל לכך. בטיול מאורגן יש מי שדואג לכך.

שלישית, הרבה אנשים ייהנו מעצם החוויה לטייל עם אנשים אחרים ולא רק עם עצמם. זה בוודאי נכון כשמדובר על זוגות שיוצאים לטיול לבד. יהיה להם הרבה יותר נחמד ובטוח לצאת בקבוצה.

 

איך בוחרים טיול מאורגן להודו?

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון טיול מאורגנים להודו. למשל, אנחנו יכולים למצוא טיול שמציע רק את החלק הצפוני של הודו, מדלהי צפונה. ישנם טיולים שכוללים את החלק הדרומי, אחרים כוללים טיול באזור מערב, היכן שמדינת ראג'אסטן, וישנם טיולים מזרחה, הכוללים גם מעבר לנפאל.

כל אחד צריך לראות מה מעניין אותו מחד ומאידך מה יכול להתאים מבחינת תנאי השטח ומבחינת תנאי מזג האוויר במועד בו הוא בוחר לנסוע.

 

 

יוון
חופשת סוף שבוע של תענוגות אינסופיים ביוון

ברחו ליוון לסוף שבוע מלא בחוויות בלתי נשכחות ונפלאות שובות לב. עם הנופים המדהימים שלה, ההיסטוריה העשירה והמטבח מעורר הפה שלה, יוון מציעה יעד מושלם להתחדש ולהתמכר ליופי של הים התיכון.

סבא וסבתא
תהיו בטוחים שסבא וסבתא מכוסים: ביטוח החמרה במצב רפואי קיים

גיל הזהב הוא תקופה מצוינת לצאת לטייל בחו"ל, ביטוח נסיעות מותאם מגן על מבוגרים מפני הוצאות כבדות במקרה חירום רפואי בחו"ל. מדוע יש צורך בהרחבת החמרה במצב רפואי קיים לבני גיל הזהב והאם תקופת שהותם בחו"ל שונה מזו של מבוטחים צעירים יותר? כל מה שצריך לדעת נמצא במאמר הבא.

5 שאלות והמון תשובות על המלדיבים

"חופשה באיים המלדיביים" היא שם נרדף לחלום רחוק של שקט ושלווה, בתוך חיינו המאד סוערים בארץ הזו. כולנו עובדים קשה מידי, רצים אחרי הזנב של

פתיחת החוויה האולטימטיבית: מציאת חבילות החופשה הטובות ביותר לחקור את ניו יורק האיקונית של ארהב

האם אתה מוכן לצאת למסע מדהים לעיר שאף פעם לא ישנה? מציאת חבילות הנופש הטובות ביותר לחקור את העיר ניו יורק האייקונית מעולם לא הייתה קלה יותר. בין אם אתה חובב היסטוריה, חובב קניות או חובב אוכל, לתפוח הגדול יש משהו לכולם. אז, הדקו את חגורות הבטיחות, ובואו נצלול לעולם של אפשרויות טיול לני יורק בעלויות סבירות.

חופשה בברצלונה – מדריך

ברצלונה, בירת קטלוניה שבספרד, היא אחת הערים המרתקות והפופולריות בעולם לחופשה. העיר מציעה שפע של אטרקציות, מוזיאונים ואתרים רבים לביקור, חיי לילה תוססים, חופים יפיפיים,