ביטוח נסיעות לחול – לא סומכים על המזל ועושים ביטוח בזמן

תוכן עניינים

במשך השנים השתרשה בישראל, לצערנו, גישת ה"סמוך, יהיה בסדר". זו שאומרת קודם נעשה ואחר כך נחשוב או להבדיל, קודם נעשה ואחר כך נצטער שלא חשבנו על זה קודם. בשביל להימנע מגישה זו עלינו להתנהל בצורה אחראית ונכונה, קודם נחשוב, נלמד, נתכנן, נקבל החלטה שקולה ונבצע אותה.

זה נכון בהרבה מאוד היבטים, אחד מהם מתייחס לנסיעות לחו"ל ודווקא בהיבט שאנחנו אמורים לחשוב, לשקול ולהתנהל בו בצורה אחראית ובוגרת. הכוונה היא לכל מה שקשור לביטוח נסיעות כשאנחנו נוסעים ליעד כזה או אחר.

אנשים שאינם מתנהלים בצורה אחראית, בוחרים הרבה פעמים להסתמך על מזל ועל כך שלא יקרה להם כלום, ולכן הם נוסעים מבלי לקנות ביטוח נסיעות לחול. מאוד ייתכן שלא יקרה להם באמת שום דבר והם יוכלו לחזור לארץ שלמים ובריאים, אך אם חס וחלילה יקרה להם משהו, אזי שהם עלולים למצוא את עצמם בבעיה רצינית.

ביטוח נסיעות לחו"ל זו הדרך שלנו להבטיח שאם חס וחלילה קורה לנו משהו בזמן שאנחנו נמצאים מחוץ לגבולות ישראל, אזי שנוכל לקבל החזרים כספיים על ההוצאות שעשינו בעקבות כך. מדובר על הוצאות רפואיות ואחרות. כל פוליסת ביטוח מתייחסת למאפיינים שונים וכוללת שורה ארוכה של כיסויים עם סכומים שונים.

למה אסור להסתמך על המזל במקרה כזה?

כשאנחנו נוסעים לחו"ל, אין לנו מושג מה עלול לקרות לנו שם. במקרים רבים, אנחנו לא נוסעים לטיול או מקום שאמור לסכן אותנו, אך מספיק שנהיה מעורבים בתאונת דרכים או שניפול במדרגות במלון או אפילו נחלה במחלה, בשביל שנצטרך לקבל טיפול רפואי במקום.

במקרה כזה, אם אין לנו ביטוח נסיעות לחו"ל הרי שנידרש לשלם בעצמנו את כל ההוצאות הכספיות הכרוכות בכך מבלי לקבל החזר כספי. זה יכול להגיע לסכומים של אלפי ועשרות אלפי שקלים, תלוי במקרה.

אם אנחנו רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, נרוויח מספר דברים מכך. ראשית, נוכל ליהנות משורה ארוכה של כיסויים הקשורים לטיפול עצמו. שנית, לא נצטרך לחסוך בטיפולים. כלומר, נוכל לפנות לרופאים איכותיים ולקבל טיפול ברמה גבוהה. שלישית, באופן טבעי אם המעמסה הכספית יורדת מאיתנו, אז יהיה לנו הרבה יותר קל להתפנות לטפל בעצמנו בראש שקט.

צריך לזכור, הביטוח משרת אותנו כל עוד אנחנו נמצאים בחו"ל מהיום בו אנחנו ממריאים מהארץ ועד היום שאנחנו חוזרים לישראל.

איך רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל

בשביל לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל יש להיכנס ל-Wobi, לעשות השוואה בין חברות שונות באתר, להחליט על פי ההצעות שאנחנו מקבלים מהן, איזו הצעה הכי משתלמת עבורנו מבחינה כספית ומבחינת כיסויים ולרכוש בקלות ובמהירות אונליין. זו הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח נסיעות שגם יציע לנו את התנאים הטובים ביותר וגם יחסוך לנו כסף.

 

 

יוון
חופשת סוף שבוע של תענוגות אינסופיים ביוון

ברחו ליוון לסוף שבוע מלא בחוויות בלתי נשכחות ונפלאות שובות לב. עם הנופים המדהימים שלה, ההיסטוריה העשירה והמטבח מעורר הפה שלה, יוון מציעה יעד מושלם להתחדש ולהתמכר ליופי של הים התיכון.

סבא וסבתא
תהיו בטוחים שסבא וסבתא מכוסים: ביטוח החמרה במצב רפואי קיים

גיל הזהב הוא תקופה מצוינת לצאת לטייל בחו"ל, ביטוח נסיעות מותאם מגן על מבוגרים מפני הוצאות כבדות במקרה חירום רפואי בחו"ל. מדוע יש צורך בהרחבת החמרה במצב רפואי קיים לבני גיל הזהב והאם תקופת שהותם בחו"ל שונה מזו של מבוטחים צעירים יותר? כל מה שצריך לדעת נמצא במאמר הבא.

5 שאלות והמון תשובות על המלדיבים

"חופשה באיים המלדיביים" היא שם נרדף לחלום רחוק של שקט ושלווה, בתוך חיינו המאד סוערים בארץ הזו. כולנו עובדים קשה מידי, רצים אחרי הזנב של

פתיחת החוויה האולטימטיבית: מציאת חבילות החופשה הטובות ביותר לחקור את ניו יורק האיקונית של ארהב

האם אתה מוכן לצאת למסע מדהים לעיר שאף פעם לא ישנה? מציאת חבילות הנופש הטובות ביותר לחקור את העיר ניו יורק האייקונית מעולם לא הייתה קלה יותר. בין אם אתה חובב היסטוריה, חובב קניות או חובב אוכל, לתפוח הגדול יש משהו לכולם. אז, הדקו את חגורות הבטיחות, ובואו נצלול לעולם של אפשרויות טיול לני יורק בעלויות סבירות.

חופשה בברצלונה – מדריך

ברצלונה, בירת קטלוניה שבספרד, היא אחת הערים המרתקות והפופולריות בעולם לחופשה. העיר מציעה שפע של אטרקציות, מוזיאונים ואתרים רבים לביקור, חיי לילה תוססים, חופים יפיפיים,